Cestopisy

Kde sme sa túlali? počkaj, pozriem cestopisy.pal.sk...

Stiavnicke vrchy

Jun 042016

Stretli sme sa v McDonalde na Rožňavskej, raňajky a kava, ved ide o gastrovýlet. Počasie cukríkové, nechcelo sa nám veriť, že hlásia prehánky.

Po R1 sme prešli až do Tekovskej kúrie, kde som si musel samozrejme kúpiť makovník a Ivko si musel dať halušky. Vydali sme sa po starej ceste na Novu Baňu. Tam som si nevšimol že stará cesta napravo od Hronu je slepa, tak Ivan zastal a šli sme na Brehy a Rudno nad Hronom. V Zarnivici sme zastočili na Hodrušu-Hámre. Lenka ju odmerala, ma 7,7km. V Salamandri sme si dali kavičku a pozreli sokoliarov. Bola tam nejaká cyklo akcia. Zo Salaandra sme šli na Stiavnické bane a v reštike pri Vindšachte sme si dali kuriatka. Bol a strašná búrka, ale narehotali sme sa na vtipee BOB a zhode náhod.  

 

undefined

 

Odtial sme šli na Bátovce a do Levíc. Za levicami sme si dali nepremoky a dosť sme sa šúlali na našom outfite. Dážd nás sprevádzal kusok za Nitru. R1 smerom na BB bola zavreta, kvoli zatopeniu. Pri Pezinku nás lízala obrozvská búrka. Ked sme zaparkovali, spustila sa brutálna búrka.

undefined

400km

Atom

Poháňané boxerom v BMW - R1200GS